Goede seizoensstart voor meerdere judoka's
24-01-2012 08:53
0 reacties
LEUSDEN - De kwalificatie reeks richting EK -17 en EK -20 jaar is weer van start gegaan in Eindhoven op de Matsuru Dutch Open met deelname uit vele Europese landen. Ook judoka's van Theo Meijer Sport waren hierbij aanwezig.
Babette van Aggelen is haar seizoen evenals Barbara Cikic hier erg goed van start gegaan.
Tijdens het eerste kwalificatiemoment in de klasse -20 en -17 jaar voor deelname aan het EK later dit jaar werden beide dames kampioen. Beiden in een hogere gewichtsklasse dan vooraf het plan was, maar wel erg overtuigend.
Van Aggelen won de eerste ronde met ippon op Kraus, Duitsland en al haar partijen daarna ook met een vol punt door beenworp en overnames. De nr 3 van het vorige EK en 4e WK -20 Karen Stevenson ging in de 1e ronde onderuit.
Bij de dames -20 jaar behaalde Jaszoe Franken in de strijd om brons tegen de Belgische kampioene ook een volle score en eiste het brons zo op.
Bij de heren waren Rody Meijer en Antoine Binnenhei en Ivar van de Boogerd met hun 7e plaats nog het dichtst bij de medailles. Ze behaalden in ieder geval wel ranking punten.
Barbara Cikic won haar wedstrijden ook erg overtuigend als eerstejaars in de leeftijdsklasse -17 jaar.
Thomas ten Heuvel uitkomend in de klasse -66 kilo, -17 jaar, draaide ook als eerstejaars een sterk toernooi. In de halve finale verloor hij van de latere kampioen, Bakker, maar om brons sleepte hij de winst knap binnen en behaalde zodoende brons.
Internationaal jeugdtoernooi Groesbeek
In Groesbeek, Nijmegen werd er deelgenomen door de jeugd aan het 25e toernooi Groesbeek. De judokas van Theo Meijer Sport behaalden daar mooie resultaten met overtuigend judo.
Kampioen in hun klasse werden onder toeziend oog van coaches Ronald Huufenreuter en Tom Carbo; Karlijn Han, Dayenka Binnenhei, Han Boele en Mees Kreikamp. Een tweede plaats was er voor Jeroen Wels, Guo Wagensveld, Marylin Willemse, Julia Kreikamp en tenslotte brons voor Mika Ferrageau st Amand, Jan Pluim en Jos van Diejen.
Allerlaatste expositie bij Galerie Axel
25-05Achttiende rommelmarkt bij Dorpskerk 25-05Ontwerpbegroting 2013 Recreatieschap ... 25-05Bezuinigingsvoorstellen voorjaarsnota ... 24-05Heropening Bibliotheek Leusden druk ... 24-05Scooter botst met auto 24-05Vrouw loopt hoofdwond op bij val 24-05Inschrijving Avondvierdaagse in De ... 24-05'Het gaat om vertrouwen opbouwen' 24-05Homeride dit jaar ook door Leusden
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 19-05Hoogste punt voor bamboekwekerij 18-05Beroving 21-05File op het Valleikanaal 19-05Beeldhouwen in steen 19-05Deelnemersveld U17-toernooi voorgesteld 20-05Open dag Volkstuinen Leusden 22-05'Gaan voor goud!' 19-05Hoofdklasse voor Roda ver wegMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 22-05Fietspad Asschatterweg1








