TTCL net geen kampioen
05-12-2011 11:54
0 reacties
LEUSDEN - De jeugdspelers van tafeltennisvereniging TTCL hebben op het nippertje de titel gemist. Ze kwamen uit eindelijk een punt tekort.
Afgelopen zaterdag vond in Leusden de kampioenswedstrijd tussen TTCL uit Leusden en Lelystad plaats. Nadat TTCL vorige week met 4 - 6 gewonnen had bij Lelystad stond het nog één punt achter op koploper Lelystad.
De spanning was goed te voelen in de tafeltenniszaal van TTCL. De druk op de spelers was groot. Joost mocht aan de wedstrijd beginnen en had gelukkig geen last van de druk. Hij won zijn partij met 3-2. Voor Richard was de druk toch iets te groot. Hij kon geen indruk maken op zijn tegenstander. Hij ging met 3-0 ten onder. Anton maakte ook geen fouten en zette zijn tegenstander met 3-0 aan de kant. Toen was de dubbel aan de beurt. Anton en Joost mochten de eer van TTCL verdedigen. Dat deden ze zonder problemen. Zij wonnen met 3-1.
Na de pauze was het weer de beurt aan Richard, maar ook nu kon hij geen botten breken. Hij verloor met 3-1. Joost moest om TTCL in de race te houden. Dat lukte hem door met 3-0 te winnen. Anton moest TTCL een belangrijk punt brengen, maar kreeg geen greep op zijn tegenstander. Hij ging uiteindelijk met 3-0 terug naar de bank. De druk stond nu op Richard om het vijfde en belangrijke punt te maken. Richard begon sterk aan zijn partij. Hij kwam al snel met 2-0 in sets voor. Zijn tegenstander stond op het punt om het op te geven, maar vond toch de kracht om door te zetten. Zijn tegenstander bracht de setstand terug op 2-2. Richard voelde de druk en ging daardoor toch met 3-2 ten onder. De stand nu was 4 - 4. Lelystad had nog maar één punt nodig om kampioen te worden. Anton moest dat gaan voorkomen. Het was ook duidelijk te zien dat zowel Anton als zijn tegenstander de druk voelde. Beiden lieten ze weinig zien van hun eigen spel. Er werd vooral voorzichtig gespeeld. Dit was ook duidelijk terug te zien in het verloop van de wedstrijd. Anton kwam eerst achter met 0-1, maar wist de stand weer gelijk te trekken. Hij moest de derde set aan zijn tegenstander laten. Hij kwam achter, maar ook hierna wist hij het weer recht te trekken. In de laatste set gingen de punten heen en weer, maar bij 7-7 lukte het Anton niet meer om nog langer strijd te leveren en hij verloor met 11-7.
De spelers van TTCL zagen het kampioenschap door hun vingers glippen. Het was over. Joost speelde zijn laatste wedstrijd voor de eer en gelukkig won hij deze met 3-1.
,,Het mislopen van het kampioenschap was niemand aan te rekenen'', zegt trainer Herjan Soldaat. ,,Ik ben hartstikke trots op wat mijn spelers dit seizoen hebben laten zien. We hebben één keer verloren en één keer gelijkgespeeld en verder alles gewonnen. Een beter seizoen kan je bijna niet draaien.''
Allerlaatste expositie bij Galerie Axel
25-05Achttiende rommelmarkt bij Dorpskerk 25-05Ontwerpbegroting 2013 Recreatieschap ... 25-05Bezuinigingsvoorstellen voorjaarsnota ... 24-05Heropening Bibliotheek Leusden druk ... 24-05Scooter botst met auto 24-05Vrouw loopt hoofdwond op bij val 24-05Inschrijving Avondvierdaagse in De ... 24-05'Het gaat om vertrouwen opbouwen' 24-05Homeride dit jaar ook door Leusden
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 19-05Hoogste punt voor bamboekwekerij 18-05Beroving 21-05File op het Valleikanaal 19-05Beeldhouwen in steen 20-05Open dag Volkstuinen Leusden 19-05Deelnemersveld U17-toernooi voorgesteld 22-05'Gaan voor goud!' 23-05Melkveehouder Achterveld doet mee ...Meeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 22-05Fietspad Asschatterweg1








