Leusdens succes bij sterk bouletoernooi

30-01-2012 11:17
0 reacties

LEUSDEN - Bert den Uijl en Karel Christ uit Leusden hebben het sterk bezette Hart-van-Nederlandtoernooi van Jeu de Boele Club De Hakhorst gewonnen. Na zes partijen in de finalepoule bleken zij de sterkste te zijn. Het tweede Hart-van-Nederlandtoernooi van dit winterseizoen werd gehouden op zaterdag 28 januari. Sterke spelers uit den lande deden mee aan het toernooi.
Zoals altijd moesten veel boulers teleurgesteld worden, omdat het ongekend populaire toernooi altijd vroegtijdig is volgeboekt. Het toernooi wordt gespeeld met doublettes. Een doublette is een team van twee spelers. Het wedstrijdsysteem bevat een voorronde van drie voorgelote partijen en daarna indeling in vier poules naar sterkte met kwart finales, halve finales en finales. De finalisten speelden zes wedstrijden om de prachtige prijzenpakketten.
Cees de Ligt en André Zwaal uit Zeist scoorden in de voorrondes het beste met 3 + 30. Dat was geen verrassing, want zij wonnen het toernooi al meerdere malen. Iedereen hield er al rekening mee, dat zij het toernooi opnieuw zouden gaan winnen. Maar zij vlogen er in de kwartfinale uit en verloren daarna ook nog eens de troostronde. Daardoor vielen zij dit keer buiten de prijzen.
Karel Christ en Bert den Uijl uit Leusden waren na de voorrondes als tweede geëindigd met 3 + 22. Zij konden uiteindelijk de vlag hijsen.
Truus Kuijt en Gerda Bokkers uit Bunschoten-Spakenburg waren na de voorrondes op de derde plaats gekomen met 3 + 17. Zij werden er in de kwartfinale uitgegooid, maar wonnen daarna nog wel de troostronde door Cees de Ligt en André Zwaal uit Zeist na een zeer spannende wedstrijd met 13 - 12 te verslaan.
In de A-poule werden eerste en daarmee ook de toernooiwinnaars Karel Christ en Bert den Uijl van JBC De Hakhorst. Leuk dat een doublette uit de organiserende club het toernooi wint; een grote prestatie in zo'n sterk deelnemersveld.
Tweede werden Gerard en Hillie Ouwerkerk uit Bunschoten-Spakenburg. Zij verloren de finale in een spannende strijd met 10 - 13 van Karel Christ en Bert den Uijl.
Derde werden Pieta en Jaap Broer uit Amsterdam. Zij versloegen in de finale Etienne Callenbach en Peter ten Hengel uit Hilversum met 13 - 11.
Truus Kuijt en Gerda Bokkers uit Bunschoten-Spakenburg wonnen de troostronde.
In de B-poule werden Arnold van der Loo en Marwin van Diermen uit Leusden eerste, Anton Kunenborg en Ton Jetten uit Leusden en Scherpenzeel tweede, Edith van der Loo en Janny van Aggelen uit Leusden derde en Louis Steringa en Martin Willemse uit Hattem vierde. De troostprijs was voor René van Nimwegen en Mario Losbosco uit Den Dolder.
In de C-poule eindigden Sinus Hildbrands en Ton Stijlaard uit Culemborg als eerste, Bert Bosch en Rijk Geitenbeek uit Amersfoort tweede, Jos van de Water en Hennie Ansems uit Culemborg derde en Henk en Elly Starreveld uit Bunschoten-Spakenburg als vierde. De troostprijs was voor Jan Kuiper en Henny Verbiesen uit Barneveld en Nijkerk.
In de D-poule eindigden Aat Lankamp en Piet van Opijnen uit Scherpenzeel en Amersfoort als eerste, Martin Volker en Cor de Jong uit Zeist tweede, Dini Boonstra en Elly Stöver uit Hattem derde en Henk Bokkers en Steven Kuijt uit Bunschoten-Spakenburg als vierde. De troostprijs was voor Ronald Wout en Koos Buijzerd uit Zeist.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.