Antilopen speelt succesvolle return tegen Heerenveen
23-01-2012 16:17
0 reacties
LEUSDEN - Antilopen heeft de uitwedstrijd in en tegen Heerenveen met 17-21 gewonnen. In de eerste helft hadden de korfballers het nog lastig met de degradatiekandidaat. In de tweede helft werd orde op zaken gesteld.
Na de teleurstellende thuiswedstrijd van vorige week, moest Antilopen aantreden in het hoge noorden tegen degradatiekandidaat Heerenveen. Demi den Daas was weer hersteld van een spierblessure en stond weer in de basis.
De thuiswedstrijd eerder dit seizoen werd vooral verdedigend door Antilopen gewonnen, dus coach Flip Horrée hamerde voor de wedstrijd op een strakke verdediging.
Ondanks de waarschuwende woorden van Horrée, was Antilopen verdedigend niet bij de les. Er werd te veel ruimte aan Heerenveen geboden en te vaak werd er aan de noodrem getrokken om de ruimte weer dicht te lopen.
Omdat Thijs van Zandwijk het vizier op scherp had staan, bleef Antilopen in de buurt van Heerenveen. De achterstand bij rust was slechts één punt; 14-13.
In de rust werd duidelijk gemaakt dat de tweede helft met een andere instelling gestart moest worden. Verdedigend moesten de duimschroeven aangedraaid worden, zodat Heerenveen harder moest werken en Antilopen minder overtredingen hoefde te maken om de tegenstander te volgen.
Door de verdedigende druk kwamen de spitsen van Heerenveen bijna niet meer tot scoren in de tweede helft en bouwde Antilopen, met een zuiver afrondende Kjell Pater, een voorsprong op van vier punten.
Aanstaande zaterdag speelt Antilopen thuis tegen koploper Nieuwerkerk. De uitwedstrijd leek lang op een overwinning uit te lopen, maar twee wissels gooide roet in het eten. Antilopen zal deze zure uitnederlaag en de wansmaak van de vorige thuiswedstrijd goed willen maken voor eigen publiek; 28 januari, 19.40 uur, sporthal De Korf, Antilopen - Nieuwerkerk.
Inloopavond met Travel Doctor
26-05Concept begroting 2013 Afvalverwijdering ... 26-05Herinrichting Asschatterweg ten noorden ... 26-05Leusdense boerderijen genomineerd ... 25-05Laura van der Heijden zet goede stap ... 25-05Allerlaatste expositie bij Galerie ... 25-05Achttiende rommelmarkt bij Dorpskerk 25-05Ontwerpbegroting 2013 Recreatieschap ... 25-05Bezuinigingsvoorstellen voorjaarsnota ... 24-05Heropening Bibliotheek Leusden druk ...
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 23-05Melkveehouder Achterveld doet mee ... 20-05Open dag Volkstuinen Leusden 22-05'Gaan voor goud!' 21-05File op het Valleikanaal 23-05C1000 omgebouwd tot filmset 22-05Inleveren spullen rommelmarkt Dorpskerk 22-05MEEbus bij De Hamershof 19-05Hoofdklasse voor Roda ver wegMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 24-05Scooter botst met auto1 22-05Fietspad Asschatterweg1








