
Actief Achterveld ontvangt graag oud ijzer
21 maart 2022 om 14:11 MaatschappelijkACHTERVELD Actief Achterveld zamelt weer oud ijzer in. De vereniging doet dat om dorpsactiviteiten te organiseren en te financieren. Naast eigen activiteiten voor Achtervelders springt Achtief Achterveld ook regelmatig bij bij andere verenigingen.
Op 2 april is de oud ijzer actie. Vrijwilligers rijden met trekkers en platte wagens in de omgeving van Achterveld boerderijen en bedrijven langs om ijzer op te halen. In de dorpskern kunnen bewoners zelf het ijzer aanbieden door dit te brengen naar het inzamelterrein dat is ingericht op industrieterrein De Fliert bij Avema Wegenbouw B.V.
Bewoners binnen de bebouwde kom die zelf het ijzer niet kunnen aanbieden, kunnen overleggen met de organisatie: Koen van den Hengel, tel. 06-57233293.
Mensen die ijzer aan de weg zetten om dit te laten ophalen moeten dit voor 11.00 uur doen, zodat Actief Achterveld het ijzer kan ophalen. Met de opbrengst zorgt Actief Achterveld voor verschillende sponsoringen. De club bekijkt jaarlijks of er initiatieven zijn in Achterveld van organisaties die aansluiten bij de doelgroep. Die doelgroep is ruim, want alles tussen de 16 en 65 jaar is mogelijk. Zo werden al eerder bijdragen gedaan aan sv Achterveld, de activiteiten van Tour de Junior en carnavalsvereniging De Puupenkoppen.