
Eerste naam Puddingpop bekend
2 mei 2022 om 12:29 MuziekLEUSDEN De eerste naam voor de herstart van het Puddingpopfestival is bekend gemaakt. De lokale band The Scurfies komt optreden. The Scurfies zijn onder meer bekend van de Grote Prijs van Leusden en hebben al behoorlijk wat ervaring opgedaan in de afgelopen jaren.
The Scurfies zijn ‘een door schurft bij elkaar gebrachte bende’ die niet bang zijn iedereen hierin mee te nemen. Met hun energieke mix van pop, rock, ska en een vleugje punk bieden The Scurfies een live-act die elke massa van dansen naar ‘moshen’ kan krijgen. Stil staan is simpelweg geen optie, volgens de programmeur van Fort33.
Andere artiesten die op Puddingpop optreden, worden de komende tijd bekend gemaakt. Puddingpop vindt plaatst op zaterdag 25 juni. Kaarten kosten 15 euro in de voorverkoop en zijn online te koop via www.fort33.nl.
Het is ook mogelijk om een fysiek ticket te kopen bij één van de volgende locaties: Eten bij Dirk (Leusden-Zuid), Maxima’s, Café de Swartesteegh, Café De Dikke en bij Fort33 zelf.












