Afbeelding
GGD

Jeugdgezondheidszorg GGD Leusden verhuist naar Lisidunalaan

31 oktober 2025 om 10:25 Zorg

LEUSDEN De Jeugdgezondheidszorg en het consultatiebureau van GGD regio Utrecht in Leusden verhuizen naar de Lisidunalaan 2.

De Jeugdgezondheidszorg is er voor alle kinderen van 0 tot 18 jaar. De GGD ondersteunt en adviseert ouders bij het veilig en gezond opgroeien van hun kind. Ook kan iedereen er vragen over opvoeden terecht. Jeugdartsen en -verpleegkundigen geven waar nodig (medisch) advies. Soms verwijzen ze door naar een andere deskundige. De Jeugdgezondheidszorg is er voor elk kind, de GGD-diensten zijn gratis en vertrouwelijk. Deelname is altijd vrijwillig.

Ouders en kinderen uit gemeente Leusden zijn vanaf maandag 8 december weer welkom op het nieuwe adres aan de Lisidunalaan. Meer informatie en openingstijden op: https://ggdru.nl/locaties/consultatiebureau-leusden.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie