Sven van Rossum was met een kopbal dicht bij de 0-1, maar zag de keeper knap redden.
Sven van Rossum was met een kopbal dicht bij de 0-1, maar zag de keeper knap redden. Rinus van Denderen

Achterveld uit of thuis een wereld van verschil

25 januari 2025 om 20:37 Voetbal

ACHTERVELD Achterveld in een uit- of thuiswedstrijd, dat is echt een wereld van verschil. De ‘Oranjehemden’ verloren zaterdag met 3-1 van Musketiers, dat betekent dat de oogst na zes uitduels op slechts twee puntjes blijft staan, terwijl evenzoveel thuisbeurten vijftien punten opleverden.

Ruim een uur lang werd er niet gescoord. Dat Achterveld nog niet op achterstand stond dankte het aan Brian Bakkenes. De doelman redde in het eerste half uur een paar keer op knappe wijze. Juist toen de ploeg van Arthur Khalimkhoev beter in de wedstrijd kwam viel toch nog de 1-0.
Na een makkelijk gegeven strafschop werd het 1-1. Gijs Engelbrecht zag zijn elfmetertrap nog wel gekeerd worden, maar in de rebound kopte Aaike de Vette raak. Daarna ging het toch nog mis, zoals zo vaak in een uitwedstrijd. ,,We gingen risico’s nemen en verspeelden een paar keer knullig de bal. Dat werd afgestraft’’, aldus Khalimkhoev. ,,De onderste ploegen komen nu wel wat dichterbij, terwijl de achterstand op de nummer vier niet heel groot is. Maar als je geen uitwedstrijden weet te winnen en bovendien drie keer op rij verliest, dan kun je beter maar niet over de vierde plek praten.’’

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie