Nieuwe expositie in Marcuskerk

10 september 2012 om 00:00 Nieuws

LEUSDEN - In de Marcuskerk, Asschatterweg 23 in Leusden vindt op 23 september weer een kunstavond plaats. Deze kunstavond zal staan in het teken van ontmoeten, ontmoeten en zal worden omlijst met muziek, zang en dans.

Tiny van der Graaf zal dan aanwezig zijn om haar vilten schilderijen en wandkleden te tonen. De kleurrijke wandkleden die drie maanden zullen blijven hangen zullen een bijdrage leveren aan het nog aantrekkelijker maken van de publieke ruimtes.

Tiny heeft enkele jaren geleden in Engeland, waar ze nu woont, de opleiding 'Fine Art and Design' afgerond. Hierna is ze onderzoek gaan doen naar eeuwenoude vilttechnieken. Het is een uitdaging voor haar om door experimenten deze vilttechnieken weer nieuw leven in te blazen. Door hedendaagse materialen te combineren met nu geldende artistieke inzichten ontstaan haar filosofische wandkleden en vilten schilderijen. Ook het zelf verven van de gebruikte materialen is een bron van onvermoede mogelijkheden. We zien de intensiteit van de kleuren waarin viltwol op dit moment verkrijgbaar is terug in haar werk.

Het plezier in het observeren en overbrengen van de schoonheid van de schepping is mijn ultieme motivatie. Maar omdat schoonheid een relatief begrip is geef ik bovenal mijn eigen esthetische beleving weer in mijn werk. Met kleur en lijnenspel probeer ik zowel de gewenste sfeer op te roepen als ook de juiste balans in de compositie te vinden, aldus Tiny.

Marcuskerk, Asschatterweg 23, Leusden. Zondag 23 september van 19.30 - 21.00 uur.

Voor meer informatie over haar werk zie www.tinyvandergraaf.com.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie