
Leusdense geeft Open Dag in Amersfoort park Randenbroek
17 maart 2025 om 20:39 Activiteiten Deel je nieuwsZaterdag 29 maart houdt Taiji en Qigong praktijk Alles-is-Chi een informatieve en actieve Open Dag.
In de lessen in het Koetshuis park Randenbroek worden zowel Taijie oefeningen gegeven als Qigong oefeningen. Deze Oosterse bewegingsleer heeft als doel de gezondheid verbeteren. Het is ontspannend en plezierig om in groepen te beoefenen. Tai chi en Qigong praktijk Alles-is-Chi geeft actieve lessen en ook meer ingetogen lessen in Amersfoort en Leusden. Bij elke les stijgt je Kung Fu. Je bedrevenheid in het omgaan met Chi. Chi, Qi of Ki betekent levensenergie.
Op maandagochtend is er een les speciaal voor mensen die ergens van herstellen of die om welke reden dan ook minder belastbaar zijn. Met een op maat gegeven aanbod van oefeningen aan een wat kleinere groep; de Taji Gong Plus groep. De praktijk is van Wienke Konink uit Leusden. Ze gediplomeerd docent Zhineng Qigong level 3 en Mother Nature Taiji Quan.
Wienke geeft lessen in het Koetshuis op maandagochtend en dinsdagavond. Op zondag lessen in de Struintuin in Leusden. De voorjaarscursus begint op 7 april. Bij goed weer zijn de lessen in het park. Dat geldt ook voor de Open Dag op 29 april. Deelname aan de open lessen is kostenloos. Aanmelden voor de open lessen wordt op prijs gesteld.
De tijden van de open lessen zijn: 9.30 uur en 11.00 uur.
Aanmelden graag via www.allesischi.nl of mail info@alles-is-chi.nl

















