
Tegemoetkoming in ziektekosten voor mensen met lage inkomens
28 april 2024 om 15:00 MaatschappelijkLEUSDEN Ziekte en/of een beperking brengen extra kosten met zich mee. Net als vorig jaar is er ook dit jaar een financiële tegemoetkoming voor inwoners van de gemeente Leusden die een chronische ziekte of beperking hebben én een laag inkomen.
Van de redactie
Tot 30 oktober kan de tegemoetkoming van € 180,- worden aangevraagd. Meerinformatie en voorwaarden op www.lariks-leusden.nl/nieuws. Geïnteresseerden die het formulier per post ontvangen, kunnen bellen met Lariks: 033-303 44 44 (op werkdagen tussen 9.00-12.00 uur). Let op: Mensen die vorig jaar de tegemoetkoming hebben ontvangen hoeven geen bewijsstukken mee te sturen. Het aanvraagformulier invullen en opsturen is voldoende.
Degenen voor wie dit geldt, krijgen hierover in mei 2024 een brief van Lariks. Mensen die de AOW-leeftijd hebben bereikt én vorig jaar de tegemoetkoming hebben ontvangen krijgen in 2024 automatisch €180,- op hun rekening. Een aanvraag indienen is niet nodig. Degenen voor wie dit geldt, ontvangen in oktober 2024 een brief hierover van Lariks.
HULP NODIG?
Hulp nodig bij het invullen van de aanvraag? Een vrijwilliger van het Sociaal Maatschappelijk Steunpunt (SMS) helpt graag en gratis in Huis van Leusden. Hiervoor kan Lariks worden gebeld: 033-303 44 44 (op werkdagen tussen 9.00-12.30 uur) Let op: aanvragen van de Tegemoetkoming kan tot uiterlijk 30 oktober.
Er zijn meer regelingen voor mensen met weinig geld. Zoals Jeugdfonds De Boom voor het vergoeden van sport of hobby van de kinderen of de Sportpas voor volwassenen. Meer informatie op www.rondkomeninleusden.nl.













