Foto ter illustratie.
Foto ter illustratie. ANP/ Lex van Lieshout

Jumbo Biezenkamp in handen van Karin en William Wahle

30 september 2022 om 13:10 Zakelijk

LEUSDEN De Jumbo in het winkelcentrum de Biezenkamp gaat per 3 oktober over van Jan en Brigitte van Wincoop naar Karin en William Wahle.

William Wahle ,,We zijn heel trots dat Karin en ik vanaf aanstaande maandag ook de eigenaars zijn van Jumbo Biezenkamp. Het bedrijf heeft een rijke historie, we kijken ernaar uit om samen met het team aan de slag te gaan om verder te bouwen aan het succes van dit mooie bedrijf. We zien veel kansen in de samenwerking met de Jumbo op de Hamershof en daarmee Jumbo in Leusden nóg beter neer te zetten voor onze klanten. De winkel is in 2018 grondig verbouwd, waardoor er voorlopig geen grote aanpassingen aan de winkel nodig zijn. Wel zijn we op zoek naar mensen die ons team daar willen komen versterken. We hebben diverse vacatures voor leuke functies openstaan.”

In de ochtend zullen alle systemen omgezet worden. De winkel is dan dicht tot het moment dat dit klaar is, maar uiterlijk tot 13 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie