Fietser gewond na aanrijding op Leusbroekerweg
3 oktober 2011 om 00:00 NieuwsLEUSDEN - Op de Leusbroekerweg heeft vrijdagavond 30 september een aanrijding plaatsgevonden waarbij een fietser gewond raakte.
Omstreeks 20.05 uur kreeg de politie de melding dat een fietser was aangereden door een automobilist. De automobilist reed op de Leusbroekerweg uit de richting van de Mof en haalde een groepje fietsers in op een drempel. Bij deze inhaalmanoeuvre raakte hij één van de fietsers.
De gealarmeerde hulpdiensten, waaronder twee ambulances, zijn geruime tijd bezig geweest om het slachtoffer te stabiliseren, waarna hij met spoed is overgebracht naar het UMC in Utrecht aldus de politie. De bestuurder van de personenauto is ongedeerd gebleven.
Door de klap belandde de fiets een tiental meters verder in de berm. De auto kwam vervolgens een 15-meter verder tegen een boom tot stilstand. De automobilist (21 en afkomstig uit Leusden), die volgens getuigen te hard reed, is aangehouden en zijn rijbewijs is ingevorderd. De Verkeerspolitie doet onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval.
Door het ongeval is de Leusbroekerweg tussen de Hamersveldseweg en de Langesteeg enige uren voor al het verkeer afgesloten geweest.













