Twee gewonden bij ongeval op A28

13 februari 2012 om 00:00 Nieuws

LEUSDEN - In de nacht van zaterdag 11 op zondag 12 februari heeft op de A28 ter hoogte van hectometerpaal 20.0 een verkeersongeval plaatsgevonden. Hierbij waren twee auto's betrokken en zijn een 27-jarige man en een 22-jarige vrouw uit Rotterdam gewond geraakt.

Die nacht gingen agenten naar de A28 ter hoogte van Leusden waar een persoon bekneld zou zitten in zijn voertuig. Toen agenten daar aankwamen, zagen zij een auto met daarin een bestuurder die niet meer bij kennis was. De bijrijdster was inmiddels uit de auto gekomen en had letsel aan haar hoofd en nek. De brandweer kwam ter plaatse en heeft de bestuurder uit de auto geknipt. Hij is met de ambulance met nog onbekend letsel samen met de bijrijdster naar het ziekenhuis gebracht.

Agenten zagen een tweede auto op de afritrichting Leusden stilstaan. Drie inzittenden zijn ter controle naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder (30 jaar uit Leusden) was niet gewond en is meegenomen naar het politiebureau voor een blaastest. Hij blies op het bureau 785 ug/l. De man kon zijn rijbewijs inleveren en is aangehouden.

Beide auto's bleken total loss te zijn en zijn door een takelbedrijf afgesleept. De verkeerspolitie doet onderzoek naar de toedracht van het verkeersongeval.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie