Vlooienmarkt Leusden

19 maart 2012 om 00:00 Nieuws

LEUSDEN - In sporthal De Korf wordt zondag 25 maart een vlooien-/antiekmarkt gehouden. Een keer per jaar staat de sporthal in het teken van curiosa en antiekbeurs. De sporthal zal tot het dak gevuld staan met allerlei mooie artikelen in meer dan 100 stands. De markt begint om 9.30 uur en looptaf om 16.30 uur. Een vlooien\snuffelmarkt is een evenement waarop particulieren hun overtollige tweedehands artikelen verkopen.

Iedereen die allerlei tweedehands spullen heeft kan er een kraampje huren. De markt biedt de meest uiteenlopende dingen zoals boeken, glaswerk, meubelen,speelgoed,curiosa,antiek,gereedschap enz. Ook is er veel klein antiek te koop.

De parkeergelegenheid is goed. Voor inlichtingen over dit evenement of het huren van een kraampje, bel naar telefoonnummer 0343-442962 of 0620409311.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie