G-honkbal wedstrijddag bij Red Caps
30 mei 2013 om 00:00 NieuwsLEUSDEN - De eerste landelijke G-honkbaldag bij 'The Red Caps' in Leusden is al weer een jaar geleden. Dit jaar was de landelijk dag in Breda. Met veel succes hebben vele teams hun prestaties kunnen laten zien. Om het niet alleen bij deze landelijke dag te houden organiseert Honk- en Softbalvereniging 'The Red Caps' in samenwerking met de combinatiefunctionaris van SRO dit jaar een G-honkbal wedstrijddag. Zij hebben de handen in een geslagen om er voor te zorgen dat er op zondag 16 juni weer een fantastische wedstrijddag komt op de velden van 'The Red Caps' met teams uit het hele land.
De G-honkbalwedstrijddag is voor jeugd en senioren met (niet-rolstoelafhankelijke) beperkingen. Ervaring is niet nodig om mee te kunnen doen aan deze dag. Het motto bij G-honkbal is en blijft tenslotte: Plezier.
Het G-honkbal in Nederland is ontstaan in 2008 met het idee om ook mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking te laten bewegen. 'The Red Caps' heeft sinds één jaar een eigen G-honkbal jeugdteam, waar de kinderen wekelijks met veel plezier honkballen.
G-honkbal is door de eenvoud van het spel en dynamiek in het bijzonder geschikt voor mensen die in groepsverband iets aan hun conditie willen doen, gewoon de spieren in beweging willen zetten of sociale vaardigheden willen opdoen.
Het is mogelijk om als team maar ook als individu in te schrijven via g.honkbal@redcaps.nl. De dag begint rond 13.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Er zijn geen kosten verbonden aan deelname. De uiterste inschrijfdatum is vrijdag 7 juni.








