St. Maartenviering en lampionnenoptocht

25 oktober 2013 om 00:00 Nieuws

LEUSDEN - Na het grote succes van vorig jaar, stelt de werkgroep Sint Maarten en de protestantse gemeente, wordt ook dit jaar op zaterdagavond 9 november een St. Maartensfeest gehouden in de St.Jozefkerk aan de Hamersveldseweg 51 in Leusden. De aanvang is 18.30 uur.

Deelnemers vertellen en spelen het verhaal over St. Maarten en zingen met elkaar in een korte viering. Daarna staat St. Maarten buiten op zijn paard op hen te wachten en gaan ze - onder begeleiding van muziek - met de lampionnen naar de Marcuskerk. Daar staat warme chocomel klaar en iets om te snoepen. Er is tijd om elkaar even te ontmoeten.

St. Maarten is bekend geworden omdat hij zijn mantel deelt. Ook in Leusden wordt deze gedeeld. In de Jozefkerk staan weer dozen klaar voor de voedselbank. Er is met name behoefte aan gezonde voedingsmiddelen, maar een klein cadeautje mag natuurlijk ook.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie