De fietsboot van de Eemlijn.
De fietsboot van de Eemlijn. Ewerdt Heideman

Fietsboot Eemlijn start vaarseizoen met open dag

27 maart 2025 om 13:00 Activiteiten

REGIO Op maandag 21 april (2e Paasdag) vaart de fietsboot Eemlijn de hele dag gratis tussen Amersfoort en Soest. Met deze open dag wordt het vaarseizoen 2025 feestelijk geopend.

De fietsboot vaart de hele zomer vanaf het Eemplein in Amersfoort via Soest, Baarn, Eemdijk naar Spakenburg/Huizen en weer terug. Het bovendek geeft een mooi uitzicht over het water, de natuur met zijn duizenden vogels, en de wijde omgeving. Er is catering aan boord.

OPSTAPPLAATSEN

Meevaren kan met en zonder fiets voor de hele afstand of een deel daarvan tussen de opstapplaatsen. Van daaruit kan men verder gaan per fiets. Daarnaast zijn er gedurende hets eizoen diverse speciale vaarten zoals vogel en natuurtochten, een muziekvaart, sterrentochten en meer. Zie hiervoor de website www.eemlijn.nl.

Ter gelegenheid van de opening van het seizoen krijgt ieder de kans om kort kennis temaken met de Eemlijn. Op maandag de 21 e april vertrekt de fietsboot vanuit Amersfoort om10u, 12u, 14u en 16u. Vanuit Soest is het vertrek om 11u, 13u, 15u en 17u. Gratis meevarenkan met of zonder fiets, maar vol is vol. Opstappen is vanaf een kwartier voor vertrek. Optijd aanwezig zijn bij het Eemplein/Grote Koppel in Amersfoort of de aanlegplaats in Soest isdus geboden.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie