Afbeelding
Mariel Kolmschot

Leusdense auteur Shanna de Jong brengt nieuwe thriller ‘Geen weg terug’ uit

30 april 2026 om 07:44 Activiteiten Deel je nieuws

LEUSDEN – Op 7 mei verschijnt de nieuwe thriller Geen weg terug van de Leusdense auteur Shanna de Jong. Haar thrillerdebuut, Niets gezien, verscheen in 2025 en stal niet alleen de harten van vele lezers, maar werd ook bekroond met de Publieksprijs van het Zeeuwse Boek en haalde de shortlists van de Zeeuwse Boekenprijs, de Thrillzone Awards én de prestigieuze Hebban Thrillerprijs. Met dit boek voegt zij opnieuw een spannend en meeslepend boek toe aan haar oeuvre, waarmee zij lezers weet te raken en vast te houden tot de laatste pagina.

Na een fatale inschattingsfout wordt officier van justitie Julia Leeuwestein op non-actief gesteld. Om zich te beraden op de toekomst neemt ze haar toevlucht tot een camping in de Ardennen, waar haar rust ruw verstoord wordt door een zware overstroming, dat een gruwelijk geheim onthult: het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden van de aardbodem verdween. De macabere vondst legt een spoor van leugens en geheimen bloot en sleurt Julia mee in een gevaarlijk spel, waar Julia persoonlijk bij betrokken raakt.

Ter gelegenheid van het verschijnen van het boek organiseert Bruna Leusden een signeersessie met Shanna de Jong. Op zaterdag 9 mei is zij van 11.00 – 12.00 aanwezig, en krijgen lezers de kans om haar persoonlijk te ontmoeten, een exemplaar van Geen weg terug of haar recent verschenen jeugdthriller Volg me te laten signeren en met haar in gesprek te gaan over haar boeken en schrijfproces.

De signeersessie bij Bruna Leusden op zaterdag 9 mei is vrij toegankelijk. Hopelijk tot dan!

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie