
AFAS Software eerste partner van OORMERK
20 juli 2026 om 11:37 Zakelijk Deel je nieuwsAFAS maakt eerste OORMERK-show mede mogelijk
Amsterdam, 8 juli 2026 - Softwarebedrijf AFAS is de eerste officiële partner van OORMERK. Met de samenwerking ondersteunt AFAS de allereerste OORMERK-show, die op maandag 14 september plaatsvindt in de Melkweg in Amsterdam. De showcase, met een optreden van Blaudzun, staat volledig in het teken van een betere live muziekbeleving.
Tijdens de eerste officiële OORMERK-show wordt de muziek bewust op een lager geluidsniveau gepresenteerd. Niet zacht, wel zachter. Precies hard genoeg om alles beter te horen én te beleven. Daarmee wil OORMERK laten zien dat live muziek niet steeds harder hoeft om harder binnen te komen en dat iets minder volume juist kan zorgen voor meer dynamiek, detail en emotie.Gedeelde overtuiging
Met de ondersteuning draagt AFAS bij aan de verdere ontwikkeling van OORMERK en de zichtbaarheid van het initiatief. Rondom de showcase krijgt AFAS een prominente plek op de website en socialmediakanalen van OORMERK. “Bij AFAS geloven we dat organisaties kunnen helpen om maatschappelijke initiatieven mogelijk te maken die écht iets toevoegen. OORMERK laat op een positieve en vernieuwende manier zien dat een geweldige concertbeleving prima samengaat met verantwoord geluid. We zijn trots dat we als eerste partner bijdragen aan deze bijzondere showcase. Hopelijk inspireert dit initiatief ook anderen,” zegt Martijn Delahaye, Directeur Marketing & Communicatie (CMO) van AFAS.
Onafhankelijk en zonder winstoogmerk
OORMERK is een onafhankelijk initiatief zonder winstoogmerk. De organisatie van de eerste showcase wordt mogelijk gemaakt door de steun van AFAS, aangevuld met eigen middelen van de initiatiefnemers en de opbrengsten uit de kaartverkoop. “Vanaf het begin was voor ons één ding duidelijk: OORMERK moet een initiatief zijn zonder commercieel belang. Ons primaire doel is betere geluidsbeleving en minder gehoordschade” zegt mede-initiatiefnemer Chris van Kreij. “Juist daarom zijn we ontzettend blij met de steun van AFAS. Dankzij hun bijdrage kunnen we deze eerste showcase neerzetten en nog meer mensen laten ervaren dat je harder geniet als de muziek iets zachter staat. Dat een organisatie als AFAS zich aan onze missie verbindt, voelt als een enorme steun in de rug.
Dynamiek en beleving centraal
De eerste OORMERK-show vindt plaats op maandag 14 september in de Melkweg in Amsterdam. Blaudzun treedt op met volledige band tijdens een bijzondere clubshow waarin muziek, dynamiek en beleving centraal staan. Tickets: https://www.melkweg.nl/nl/agenda/blaudzun-x-oormerk-14-09-2026/ Meer informatie: www.oor-merk.nl










