Herfstvlooienmarkt

2 november 2012 om 00:00 Nieuws

LEUSDEN - De jaarlijkse vlooienmarkt vindt plaats op zondag 11 november in sporthal de Korf gelegen in het centrum van Leusden. Eens keer per jaar staat de sporthal in het teken van curiosa en een antiekbeurs. De sporthal zal tot het dak gevuld staan met allerlei artikelen verdeeld over ongeveer 100 stands. De markt begint om 9.30 uur en loopt af om 17.00 uur.

Een vlooienmarkt of snuffelmarkt is een evenement waarop particulieren hun overtollige tweedehands artikelen verkopen. Iedereen die tweedehands spullen heeft kan er een kraampje huren. Veel inwoners uit omliggende gemeentes hebben zich hiervoor al opgegeven. Tijdens de vlooienmarkt is er een diversiteit aan producten te krijgen zoals boeken, glaswerk, meubelen, speelgoed, curiosa, antiek en gereedschap.

Wie meer inlichtingen over de vlooienmarkt wil of zelf een kraam zou willen huren kan contact opnemen met de organisatie via telefoonnummer 0343-442962.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie