Prins Arend kan aan de slag

10 november 2013 om 00:00 Nieuws

ACHTERVELD - In het dagelijks leven kennen de mensen hem als Marcel Scholtus maar de komende maanden zal hij toch vooral als prins Arend bekend zijn. Prins Arend verscheen zaterdagavond op het podium in Ons Gebouw in Achterveld. Daar werd het Prinsenbal gehouden van carnavalsvereniging De Puupenkoppen.

Prins Arend wordt tijdens het carnavalsfeest geassisteerd door zijn adjudanten Snip (Ronnie de Vette) en Snap (John van den Hengel). De Puupen en Puupinnen, zoals de onderdanen van prinscarnaval worden genoemd, kunnen aan de slag voor het grote feest begin maart volgend jaar. Dan wordt weer het vastenavondfeest gevierd met dit keer als thema 'Vlieg d'er eens uit!'

Het feest in het dorpshuis was gezellig maar niet overdreven druk bezocht. Gelukkig mocht de carnavalsvereniging zich nog verheugen op een flinke groep jeugdige bezoekers waardoor de zaal toch nog flink gevuld was.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie